Ne Mi Go Laži Gorgi Mareto - Nikola Badev - Biseri Narodne Makedonske Muzike (Vinyl, LP, Album)

8 Comments

 1. Kekasa
  Corriere della Sera ua ka kushtuar sot një artikull pesë kosovarëve, me punë të përhershme në Itali, të ciltë kanë bërë një gjest heroik. Ditë më parë, në Jesolo.
 2. Fenrizilkree
  Kurr mos bisedoni me shoqe nje tem pa e biseduar me Nenen,Shoqja e ka vetem fjalen shoqe sepse -Pershendetje lexues te faqes dua ta shtjelloj ni tem sot me juve nuk e kam per Qellim qe te shes mend ose diqka te till,por ka shum pak kohe qe e percjelli kete faqe dhe komentoj ne kete faqe por sho se shum njerz kan probleme Me vetveten dhe pikerisht dua te lidhem me kete tem menaxhimi i.
 3. Nirisar
  Ish-kryeministri i Maqedonisë Nikola Gruevski tha se Serbia nuk ka të bëjë fare me vendimet e tij për të kërkuar azil në Hungari. Në intervistën e parë për televizionet e huaja që nga marrja e azilit në Hungari, Gruevski tha për TV Pink se ai arriti në Budapest nga Tirana, përmes Malit të Zi dhe [ ].
 4. Zulkiran
  Sukseset e shqiptarëve në Gjermani nuk kanë të ndalur, ato çdo ditë e më shumë po bëhen superfuqi në botën e biznesit.
 5. Zulkisida
  Nikola Badev ‎– Biseri Narodne Makedonske Muzike. Label: Diskos ‎– LPD Format: Vinyl, LP, Album Tracklist Hide Credits A1 Biljana Platno Beleše A2 Stani Mome Da Zaigraš Written-By – Georgiev*, Kazandžidis* A3 Praša Li Tinke Majkati A4 Majka Na Marika Dumaše A5 Maro, Marike Fidan Bojlike A6 Vino Pijem.
 6. Fem
  Tanec LP - Brale se brale svatovi 08,05,mp3 Tanec LP - Bre gurcin Stojane ubavo 08,05,mp3 Tanec Tekstovi od makedonski narodni pesni Добри Ставревски.
 7. Badal
  Nisin hetimet për nënën e Konstandinos Kacifas pas thirrjeve që ajo bëri parra varrit të të birit, në 1-vjetorin e vdekjes. Prokuroria e Gjirokastrës ka filluar procedimin penal edhe për personin nga Dervicani, ish-drejtues i degës lokale te OMONIA-s, pasi pengoi, kërcënoi dhe bëri thirrje antishqiptare ndaj gazetareve të mediave shqiptare më datë 26 tetor në hyrje të.
 8. Doktilar
  Drejtoresha për Zhvillim Ekonomik e Komunës së Gjilanit, Valbona Tahiri tha se ka nderin që në emër të kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutif Haziri, të bëjë hapjen e këtij panairi të bizneseve, i cili është i një rëndësie të veçantë pasi që ofron mundësi bizneseve vendore sidomos atyre lokale, por edhe nga komunat e rajonit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *